469 695 121
facebook

Domov pro seniory Heřmanův Městec
Zřizovatel: Hlavní město Praha

Domov pro seniory Heřmanův Městec

logo Domova pro senioryZřizovatel: Hlavní město Praha
Zámek: Masarykovo náměstí 37, 538 03 Heřmanův Městec
Vila: Pokorného ulice 89, 538 03 Heřmanův Městec

Tel.: 469 695 121 ID datové schránky: irzhjk2

web: www.domov-hm.cz
e-mail: domov@domov-hm.cz

IČO: 70876258

Kontaktní informace

Ředitelka domova

Mgr. Bc. Klára Husáková
Tel.: 469 695 683 | Mobilní tel.: 775 700 732 | E-mail: husakova@domov-hm.cz

Manažerka sociálně ošetřovatelského úseku

Mgr. Lenka Doležalová
Tel.: 469 695 121, linka 40 | Mobilní tel.: 775 700 722 | E-mail: dolezalova@domov-hm.cz

Manažerka sociálně aktivizačního úseku

Bc. Eva Merclová
Tel.: 469 695 121, linka 41 | Mobilní tel.: 775 700 735 | E-mail: merclova@domov-hm.cz

Sociální pracovnice

Martina Štefková, DiS.
Tel.: 469 695 121, linka 33 | Mobilní tel.: 773 570 079 | E-mail: stefkova@domov-hm.cz

Manažerka provozního úseku

Bc. Radka Stybalová, DiS.
Tel.: 469 695 121, linka 22 | Mobilní tel.: 775 700 720 | E-mail: stybalova@domov-hm.cz

Vedoucí aktivizačního úseku

Bc. Veronika Kumperová
Tel.: 469 695 121, linka 37 | Mobilní tel.: 775 700 733 | E-mail: aktivizace@domov-hm.cz

 

 

Stanice A

Tel.: 469 695 121, linka 26 | Mobilní tel.: 775 700 728 | E-mail: staniceA@domov-hm.cz

Stanice B

Tel.: 469 695 121, linka 23 | Mobilní tel.: 775 700 730 | E-mail: staniceB@domov-hm.cz

Stanice C

Tel.: 469 695 121, linka 35 | Mobilní tel.: 776 159 415 | E-mail: staniceC@domov-hm.cz

Stanice D

Tel.: 469 315 623 | Mobilní tel.: 775 700 726 | E-mail: staniceD@domov-hm.cz

Stanice E

Tel.: 469 695 121, linka 34 | Mobilní tel.: 775 700 723 | E-mail: staniceE@domov-hm.cz